Με μεγάλη θρησκευτική ευλάβεια και κατάνυξη τελέστηκε η Πανηγυρική Θεία Λειτουργία και η αρτοκλασία στο εκκλησάκι της Νοσηλευτικής Μονάδας Κρεστένων, την Τρίτη 2 Μαΐου όπου η εκκλησία μας τιμά την Ανακομιδή των Ιερών Λειψάνων του Αγίου Αθανασίου.
Μας τίμησαν με την παρουσία τους:
Ο Δήμαρχος Ανδρίτσαινας-Κρεστένων κ. Σάκης Μπαλιούκος
Ο Αντιδήμαρχος Ανδρίτσαινας-Κρεστένων κ. Τάσος Καρνάρος
Ο Διοικητής του Γ. Ν Ηλείας κ.Σπύρος Πολίτης
Η Αν.Διοικήτρια της Νοσηλευτικής Μονάδας Αμαλιάδας κ. Μαρία Μπαχού
Η Υποψήφια Βουλευτής στο Νόμο Ηλείας του ΣΥΡΙΖΑ κ. Βικτώρια Βασιλοπούλου
Σας ευχαριστούμε θερμά όλες και όλους για την παρουσία σας στην Νοσηλευτική Μονάδα Κρεστένων και ευχόμαστε ο Άγιος Αθανάσιος να δίνει υγεία και δύναμη σε εσάς και στις οικογένειές σας!!!!
Η Αν. Διοικήτρια του Γ.Ν Ηλείας
Ν.Μ. Κρεστένων
Αριστέα Παπαδοπούλου
![](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20230502-06.jpg)
![](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20230502-05-1024x768.jpg)
![](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20230502-04-882x1024.jpg)
![](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20230502-03-1024x786.jpg)
![](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20230502-02-768x1024.jpg)
![](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20230502-01-768x1024.jpg)