Ολοκληρώθηκαν οι εργασίες για την εγκατάσταση της νέας γεννήτριας στην Νοσηλευτική Μονάδα Κρεστένων, σε νέο ανακαινισμένο χώρο σύμφωνα με τις προδιαγραφές που πρέπει να έχει μια σύγχρονη Νοσηλευτική Μονάδα, ώστε να καλύπτονται πλήρως και με ασφάλεια οι ανάγκες της.
Αξίζει να σημειωθεί ότι η παλιά γεννήτρια είχε εγκατασταθεί στην Νοσηλευτική Μονάδα μας το 1970, σήμερα την έχουμε τοποθετήσει μαζί με την καινούρια ως συλλεκτικό κομμάτι πλέον.
Άλλος ένας στόχος μας επετεύχθη !!
Η Αν.Διοικήτρια του Γ.Ν Ηλείας
Ν.Μ.Κρεστένων
Αριστέα Παπαδοπούλου
![20240326 10](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-10.jpg)
![20240326 09](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-09.jpg)
![20240326 08](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-08.jpg)
![20240326 07](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-07-1024x576.jpg)
![20240326 06](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-06-1024x768.jpg)
![20240326 05](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-05-1024x824.jpg)
![20240326 11](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-11-1024x767.jpg)
![20240326 03](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-03-1024x767.jpg)
![20240326 02](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-02-1024x768.jpg)
![20240326 01](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/03/20240326-01-1024x768.jpg)