Η Νοσηλευτική Μονάδα Κρεστένων διοργάνωσε στον αίθριο χώρο εκδήλωση προκειμένου η Διοίκηση και οι εργαζόμενοι να ανταλλάξουν ευχές για το Πάσχα και να μοιραστούν τα παραδοσιακά Πασχαλιάτικα τσουρέκια.
Η Αν.Διοικήτρια της Ν.Μ. Κρεστένων κ. Αριστέα Παπαδοπούλου ανακοίνωσε ότι στις 16 Μαΐου, ημέρα Πέμπτη, το πρωί θα τελεστεί Θεία Λειτουργία στο εκκλησάκι του Αγίου Αθανασίου στον προαύλιο χώρο Ν.Μ Κρεστένων, για την εορτή του, η οποία μεταφέρθηκε λόγω της Μεγάλης Εβδομάδας.
Επίσης ανακοίνωσε ότι στις 17 Μαΐου, ημέρα Παρασκευή, θα γίνουν τα εγκαίνια και ο αγιασμός του Παιδιατρικού Ιατρείου της Νοσηλευτικής μας Μονάδας, η ανακαίνιση του οποίου πραγματοποιήθηκε με την ευγενική χορηγία της εταιρείας ” MYTILINEOS Energy & Metals” και την υλοποίηση του ανέλαβε το Σωματείο «Αντιμετώπιση Παιδικού Τραύματος».
Τους ευχαριστούμε πολύ για την εξαιρετική δωρεά τους !!!
Η Νοσηλευτική Μονάδα Κρεστένων και η Αν. Διοικήτρια εύχεται σε όλους Καλή Ανάσταση και Καλό Πάσχα με υγεία, αγάπη, αλληλεγγύη και αισιοδοξία!!!
Η Αν.Διοικήτρια του Γ.Ν Ηλείας
Ν.Μ Κρεστένων
Αριστέα Παπαδόπουλου
![240501 13](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-13-1024x780.jpg)
![240501 14](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-14-912x1024.jpg)
![240501 15](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-15-1024x939.jpg)
![240501 16](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-16.jpg)
![240501 01](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-01-1024x768.jpg)
![240501 02](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-02-768x1024.jpg)
![240501 04](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-04-768x1024.jpg)
![240501 08](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-08-1024x768.jpg)
![240501 09](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-09-1024x768.jpg)
![240501 10](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-10-1024x768.jpg)
![240501 11](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-11-1002x1024.jpg)
![240501 03](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-03-1024x694.jpg)
![240501 05](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-05-893x1024.jpg)
![240501 06](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-06.jpg)
![240501 07](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-07-1024x768.jpg)
![240501 12](https://www.nosokomeiokrestenon.gr/wp-content/uploads/2024/05/240501-12-952x1024.jpg)